Stomatologia estetyczna

odzyskaj piękny i zdrowych uśmiech

Leczenie próchnicy i ubytków w tkankach zęba.

Stomatologia zachowawcza to dziedzina stomatologii polegająca na odbudowie zębów, które uległy zniszczeniu przez próchnicę lub uraz.
W naszych gabintech stomatologicznych oferujemy Pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu najnowszych materiałów wypełnieniowych i użyciu specjalistycznego sprzętu stomatologicznego. Pacjent na miejscu zostaje zdiagnozowany przy użyciu radiowizjografii oraz kamery wewnątrzustnej, a następnie otoczony opieką naszej doświadczonej kadry medycznej, która gwarantuje profesjonalne leczenie.
„Leczenie ubytków to obecnie zabiegi całkowicie bezbolesne. Stosujemy znieczulenia tradycyjne lub komputerowe Quick Sleeper.

System Quick Sleeper dzięki mikroprocesorowi kontroluje siłę podawania znieczulenia w zależności od prężności tkanek. Ilość środka znieczulającego jest dozowana elektronicznie. Pozwala to na wyeliminowanie zjawiska rozpierania tkanek w przypadku środka znieczulającego podawanego metodami tradycyjnymi. Końcówki Quick Sleeper są jednorazowego użytku – sterylna część robocza. Minimalne jest też oddziaływanie anestetyku na wargi i policzki pacjenta. Jest to metoda bezpieczna, bezbolesna, precyzyjna i skuteczna.

Znieczulenia są skuteczne i bezpieczne zarówno dla kobiet w ciąży, dzieci, jak i pacjentów z chorobami ogólnymi (w tym z chorobami serca).

Umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy na konsultację stomatologiczne do naszych gabinetów w Katowicach i Sosnowcu.
Podczas wizyty przeprowadzimy pełną diagnostykę dentystyczną oraz przygotujemy indywidualny plan leczenia.

katowice

NZOZ Udente

ul. Powstańców 37

40-038 Katowice

woj. śląskie

NIP: 6443091424

Zapraszamy:

Pn.-Pt. 8-20

Sobota 8-14

 

ruda śląska

NZOZ Udente

ul. Norwida 26/3

41-700 Ruda śląska

woj. śląskie

Zapraszamy:

Pn.-Pt. 8-20

Sobota 8-14

 

sosnowiec

NZOZ Udente

ul. Gen. Józefa Hallera 4

41-214 Sosnowiec

woj. śląskie

Zapraszamy:

Pn.-Pt. 8-20

Sobota 8-14