Gabinet dentystyczny Ruda Śląska

RUDA ŚLĄSKA - NORWIDA 26/3

Poszukiwanie odpowiedniego miejsca, w którym można bez obaw zadbać o uzębienie, bywa naprawdę trudne. Naprzeciw potrzebie profesjonalnego wsparcia stomatologicznego wychodzi Udente, bowiem posiada swoje oddziały w kilku miastach. Wykwalifikowany i doświadczony personel, nowoczesny sprzęt i szeroki zakres usług to zalety, które wyróżniają nasz gabinet stomatologiczny. Ruda Śląska to jedno z miast, w którym można skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Prowadzimy pełną diagnostykę i leczenie zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Wszystkie niniejsze aspekty składają się na szeroki zakres usług dentystów w Rudzie Śląskiej, tworzących zespół Udente. Do dyspozycji naszych Pacjentów są dwa stanowiska, a także doświadczony zespół lekarzy stomatologów, specjalizujących się w leczeniu z zakresu:

ruda śląska

ul. Norwida 26/3
Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 8-16

Nawyk cyklicznych wizyt w gabinecie stomatologicznym warto wyrabiać już w dzieciństwie. Regularne odwiedziny u dentysty powinny znaleźć się w kalendarzu przynajmniej raz w roku, na wizytę kontrolną i usunięcie kamienia nazębnego. Nawet przy uważnym dbaniu o zęby, czyli szczotkowaniu ich kilka razy dziennie i regularnym używaniu nici dentystycznej, warto taką wizytę zaplanować. Odwiedziny w gabinecie dentystycznym pozwalające na sprawdzenie stanu uzębienia są bezpłatne, a pozwalają zachować kontrolę nad ewentualnymi ubytkami i pojawiającą się próchnicą. Chorych zębów pod żadnym pozorem nie należy lekceważyć. Próchnica jest zaraźliwa i może się rozprzestrzenić wśród domowników. Nieleczone zęby mogą prowadzić nawet do chorób serca, osłabiać działanie przyjmowanych leków i oczywiście, sprawiać ból.

Dentysta — Ruda Śląska. Nie zwlekaj z leczeniem!

Im szybciej ubytek w zębie zostanie naprawiony, tym lepiej. Niewielka ilość próchnicy na jednej powierzchni zęba oznacza krótką wizytę i niższy rachunek niż przy jej zaawansowane stadium, narażającym czasem pacjenta na mniej przyjemne leczenie kanałowe. Przed zaplanowaniem leczenia konieczna jest odpowiednia diagnostyka. W klinice dostępna jest rentgenodiagnostyka, kluczowa zwłaszcza przed leczeniem kanałowym i koniecznością ekstrakcji jednego z zębów. Stomatolog (Ruda Śląska) to kompleksowa obsługa, zapewniająca diagnostykę i leczenie w jednym miejscu.

Poza standardowym leczeniem zębów gabinet dentystyczny (Ruda Śląska) oferuje zakładanie koron, mostów, a także implantów w miejsce brakującego uzębienia. W zakres usług wchodzi także założenie innowacyjnych mostów z włókna szklanego. Rząd zębów nie musi być idealnie równy, ale brak jednego lub kilku zębów, może się skończyć niefortunnym skrzywieniem reszty uzębienia. Krzywe uzębienie prowadzi do różnych niekomfortowych sytuacji, w tym nawet do bolesnego ocierania o wewnętrzny policzek. Stłoczone zęby to także problem z odpowiednim czyszczeniem ich, ryzyko rozwoju próchnicy i dodatkowych wydatków na leczenie stomatologiczne. Skrzywienie zębów, a także krzywy zgryz można poprawić przy pomocy aparatu ortodontycznego. Usługi z zakresu ortodoncji i leczenie zębów (Ruda Śląska) są dostępne w jednym miejscu, w jednej klinice. Poza diagnostyką gabinet stomatologiczny (Ruda Śląska) oferuje konsultacje i pomoc w dobraniu najlepszej drogi w stronę wymarzonego efektu.

Dentysta — Ruda Śląska. Usługi

Dobry dentysta zapewnia kompleksowe leczenie zębów, obejmujące leczenie kanałowe, leczenie pod mikroskopem, a także piaskowanie zębów, w celu usunięcia kamienia nazębnego. Na miejscu można się także zdecydować na podcięcie wędzidełka i idealnie dobrane protezy zębowe.

W gabinecie można także skorzystać z usług stomatologii estetycznej. Poza profesjonalnym wybielaniem zębów zapewniającym niemal słynny, hollywoodzki uśmiech można zdecydować się także na biżuterię nazębną. Ta coraz bardziej popularna usługa to szansa na przyozdobienie zębów wyjątkowym, błyszczącym elementem. Sposób na efektowny uśmiech i olśniewające, pierwsze wrażenie!

Poprzez zastosowanie komputerowych metod diagnostycznych leczenie zębów odbywa się w sposób praktycznie bezbolesny, natomiast wykrycie wszelkich zmian następuje na wczesnym etapie co zapobiega dalszemu rozwojowi choroby.

Nasi stomatolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Nieustannie kształcą się i rozwijają uczestnicząc w konferencjach, sympozjach i innych wydarzeniach propagujących najnowsze osiągnięcia w rozwoju stomatologii.

Dla Państwa wygody

Zdajemy sobie sprawę z tego jak stresująca dla niektórych z Państwa jest wizyta stomatologiczna.
Aby umilić Państwu czas oczekiwaniu na zabieg dentystyczny przygotowaliśmy szereg udogodnień.

darmowe Wi-Fi

telewizja

i

prasa i książki

klimatyzowane wnętrza

Umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy na konsultację stomatologiczne do naszych gabinetów w Katowicach i Sosnowcu.
Podczas wizyty przeprowadzimy pełną diagnostykę dentystyczną oraz przygotujemy indywidualny plan leczenia.

katowice

NZOZ Udente
ul. Powstańców 37
40-038 Katowice
woj. śląskie

NIP: 6443091424

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

ruda śląska

NZOZ Udente
ul. Norwida 26/3
41-700 Ruda śląska
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

sosnowiec

NZOZ Udente
ul. Gen. Józefa Hallera 4
41-214 Sosnowiec
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14