Gabinet dentystyczny Sosnowiec

Sosnowiec - Józefa Hallera 4

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi dentystyczne uruchomiliśmy nasz drugi gabinet stomatologiczny. Sosnowiec to kolejne miasto, w którym można zadbać o swoje uzębienie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Udente to miejsce, w którym każdy może liczyć na profesjonalną diagnostykę oraz leczenie uzębienia – wszystko za sprawą nowoczesnego sprzętu i doświadczenia stomatologów, które są istotnymi aspektami, wpływającymi na komfort zabiegów. Dentyści w Sosnowcu dokładają wszelkich starań, aby wizyty były komfortowe i przebiegały w bezstresowej atmosferze, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Kompleksowe leczenie obejmuje zabiegi z zakresu:

sosnowiec

ul. Gen. Józefa Hallera 4
Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 8-16

Zdrowe zęby to gwarancja nie tylko pięknego uśmiechu każdego dnia, to także sposób na życie bez dyskomfortu i nieprzyjemnego bólu. Żeby zęby były w pełni zdrowe, trzeba o nie dbać, myć kilka razy dziennie, dokładnie czyścić nicią dentystyczną i regularnie pozbywać się kamienia nazębnego. Dbanie o zęby to także troska o szyjki zębów i dziąsła, a także odpowiednie leczenie pojawiających się infekcji. Raz w roku warto zaplanować wizytę kontrolną w gabinecie stomatologicznym, niezależnie od tego, jak uważnie dba się o swoje zęby. Przegląd nic nie kosztuje, a pomaga wyłapać zbierający się kamień nazębny, prześledzić ubytki w poszczególnych zębach, a także zauważyć rozwijającą się próchnicę. Zdrowia zębów nie warto ignorować. Nieleczone zęby to nie tylko ryzyko zainfekowania całego zęba i konieczności leczenia kanałowego. To także ryzyko dla całego organizmu. Nieleczona próchnica może prowadzić nawet do chorób serca.

Dentysta — Sosnowiec. Zdrowe uzębienie

Gabinet dentystyczny (Sosnowiec) oferuje przede wszystkim dokładną diagnostykę (wliczając w to rentgenodiagnostykę) w tym samym budynku. Dokładne badania pozwalają na celną diagnozę i opracowanie skutecznego planu leczenia. Leczenie zębów (Sosnowiec) obejmuje nie tylko borowanie i uzupełnianie ubytków, ale także leczenie kanałowe i leczenie zębów pod mikroskopem. Poza reperowaniem uzębienia warto także regularnie korzystać z piaskowania zębów, pozbywając się kamienia nazębnego. Każdy zabieg może się odbywać dopiero po podaniu leku znieczulającego.

Jeśli któregoś z zębów z jakiegoś powodu brakuje w szczęce, reszta zębów może się tłoczyć lub przekrzywiać. W rezultacie dokładne oczyszczenie zębów może być o wiele trudniejsze lub wręcz niemożliwe. To z kolei może się przyczyniać do rozwoju próchnicy w trudno dostępnych miejscach. Lekarstwem na to jest zastosowanie implantów, koron i mostów, w celu wypełnienia ubytku. Gabinet stomatologiczny (Sosnowiec) oferuje usługi z tego zakresu, a także leczenie ortodontyczne, jeśli skrzywienie zębów już się pojawiło. Doświadczony zespół dentystów i ortodontów pomoże Ci osiągnąć piękny uśmiech, taki, o jakim od zawsze marzyłeś.

Dentysta — Sosnowiec. Usługi

W klinice oferowane są kompleksowe usługi w zakresie leczenia zębów, ale także różnych zabiegów chirurgicznych. Na miejscu można się umówić nawet na skomplikowane ekstrakcje zęba, ale także dziąsła. Stomatolog (Sosnowiec) oferuje także usługę podcinania wędzidełka metodą laserową, czyli innowacyjną i dostępną od ręki.

Udente to także rewolucyjne rozwiązanie w stomatologii estetycznej. W gabinecie nie tylko wybielisz zęby, ale także ozdobisz je wyjątkową biżuterią nazębną. Ten nowy trend pozwala na uzupełnienie uzębienia o kilka błyszczących kryształków, olśniewających przy każdym uśmiechu.

Na miejscu można także zamówić i dopasować różne protezy zębowe, zastępujące wybrakowane uzębienie. Dobrze dopasowana proteza sprawia, że można o niej zapomnieć i cieszyć się życiem każdego dnia.

Dla Państwa wygody

Zdajemy sobie sprawę z tego jak stresująca dla niektórych z Państwa jest wizyta stomatologiczna.
Aby umilić Państwu czas oczekiwaniu na zabieg dentystyczny przygotowaliśmy szereg udogodnień.

darmowe wi-fi

telewizja

i

prasa i książki

klimatyzowane wnętrza

Umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy na konsultację stomatologiczne do naszych gabinetów w Katowicach i Sosnowcu.
Podczas wizyty przeprowadzimy pełną diagnostykę dentystyczną oraz przygotujemy indywidualny plan leczenia.

katowice

NZOZ Udente
ul. Powstańców 37
40-038 Katowice
woj. śląskie

NIP: 6443091424

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

ruda śląska

NZOZ Udente
ul. Norwida 26/3
41-700 Ruda śląska
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

sosnowiec

NZOZ Udente
ul. Gen. Józefa Hallera 4
41-214 Sosnowiec
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14