Korony i mosty zębowe Sosnowiec

Ubytki w uzębieniu to problem, który dotyka wielu osób. Wynika nie tylko z zaniedbań, ale także przebytych w przeszłości poważnych stanów zapalnych bądź uszkodzeń mechanicznych. Odpowiedź na braki w uzębieniu stanowią uzupełnienia protetyczne.

Korony i mosty zębowe – Sosnowiec. Bezpieczny sposób na poprawę uzębienia.

W ofercie naszego gabinetu stomatologicznego w Sosnowcu znajduje się usługa wykonywania koron oraz mostów zębowych. Są to najpopularniejsze zabiegi protetyczne, które pozwalają na uzupełnienie braków w uzębieniu. Korony i mosty zębowe służą polepszeniu jakości funkcjonowania zgryzu, a ponadto poprawie jego estetyki. Najpopularniejszą, a zarazem tańszą alternatywą dla implantów zębowych są korony, często nazywane także „koronkami”. Korony zębowe zakrywają całą powierzchnię zęba, chroniąc go przed dalszym uszkodzeniem. Montuje się je na stałe, a rodzaj zastosowanego materiału ustala się z lekarzem stomatologiem.

Mosty zębowe to propozycja dla pacjentów z większymi brakami w uzębieniu. Zbudowane są z koron protetycznych osadzonych na zębach filarowych, które łączy się, a następnie montuje się na stałe za pomocą cementowania. Jest to znacznie wygodniejsza alternatywa dla protez tymczasowych, a przy tym bezpieczna oraz estetyczna.

Umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy na konsultację stomatologiczne do naszych gabinetów w Katowicach i Sosnowcu.
Podczas wizyty przeprowadzimy pełną diagnostykę dentystyczną oraz przygotujemy indywidualny plan leczenia.

katowice

NZOZ Udente
ul. Powstańców 37
40-038 Katowice
woj. śląskie

NIP: 6443091424

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

ruda śląska

NZOZ Udente
ul. Norwida 26/3
41-700 Ruda śląska
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

sosnowiec

NZOZ Udente
ul. Gen. Józefa Hallera 4
41-214 Sosnowiec
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14