Gabinet dentystyczny Katowice

KATOWICE - POWSTAŃCÓW 37

Za piękny uśmiech odpowiadają przede wszystkim zdrowe zęby, o które należy odpowiednio dbać. Wsparcie w zakresie pielęgnacji jamy ustnej można znaleźć w Udente – klinice dentystycznej, w której profesjonaliści oferują szeroki zakres usług stomatologicznych. Zespół doświadczonych lekarzy, korzystających z nowoczesnego sprzętu to aspekt, który wyróżnia nasz gabinet stomatologiczny. Katowice to jedno z miast, w których prowadzimy swoją działalność. Na miejscu dysponujemy specjalistyczną aparaturą, pozwalającą zdiagnozować oraz przeprowadzić nawet skomplikowane leczenie uzębienia. Pełne zrozumienia podejście personelu do Pacjentów sprawia, że wizyty w naszych gabinetach mogą być bezstresowe nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Dentyści w Katowicach pozostają do Państwa dyspozycji w dogodnie zlokalizowanej placówce Udente. Specjalizujemy się w:

katowice

ul. Powstańców 37
Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 8-16

Zadbane zęby są kluczem nie tylko do pięknego uśmiechu, ale także do zdrowia. Nawet niepozorna infekcja w jamie ustnej bez odpowiedniego leczenia może prowadzić do przykrych i nieprzyjemnych konsekwencji. Za to nieleczona próchnica jest nie tylko uciążliwa, ale i zaraźliwa, a przez to groźna dla bliskich osób. Nieleczone zęby i infekcje obejmujące kanały zębowe i nerwy może prowadzić nawet do problemów z sercem. Nie lekceważ swoich zębów, już dziś umów się na wizytę i odwiedź gabinet dentystyczny (Katowice). Nie musisz się bać wizyty, każda usługa może zostać wykonana po podanym znieczuleniu.

Dentysta — Katowice. Przegląd i leczenie

Wizyta u dentysty powinna znaleźć stałe miejsce w każdym kalendarzu. Kontrola zębów jest równie ważna, co wizyta kontrolna u okulisty i lekarza rodzinnego. Każda z nich powinna odbyć się przynajmniej raz w roku, nawet jeśli nie dzieje się akurat nic niepokojącego. Przegląd stanu uzębienia jest bezpłatny, a odbywany regularnie może zaoszczędzić sporo wydatków na skomplikowane leczenie. Szybko zauważone ubytki w zębach mogą zostać od razu wyleczone. Nie warto zwlekać z zarezerwowaniem terminu, lepiej wyleczyć pierwsze oznaki problemu, niż czekać aż sytuacja się pogorszy. Leczenie zębów (Katowice) to nie tylko borowanie i usuwanie próchnicy. To także profesjonalne usługi obejmujące założenie korony i mostu na zęby, w tym także innowacyjnych mostów z włókna szklanego. Nieważne jak długo funkcjonujesz bez jednego z zębów, teraz na jego miejscu może się pojawić estetyczne zastępstwo. Inwestycja w korony i mosty to także sposób na ochronę zgryzu. Zęby, które naturalnie się o siebie nie opierają, mogą się skrzywić i wymagać leczenia ortodontycznego. W trakcie wizyty warto skorzystać z porady, czy w tym przypadku najlepiej sprawdzą się koronki z mostem, czy jednak implanty lub protezy zębowe. Doświadczony zespół po wykonaniu odpowiedniej diagnostyki zaproponuje najlepsze rozwiązanie w indywidualnych przypadkach.

Stomatolog — Katowice. Usługi

Dentysta (Katowice) zadba nie tylko o regularne usuwanie ubytków i śladów próchnicy, ale także o profesjonalną ekstrakcję zębów. Na miejscu można wykonać rentgenodiagnostykę i umówić się na usunięcie dowolnego zęba, chirurgiczne (na usunięcie proste, jak i skomplikowane) lub nawet na ekstrakcję części dziąsła. Wśród oferowanych świadczeń znajduje się także podcięcie wędzidełka, z wykorzystaniem technologii laserowej, co oznacza szybszą rekonwalescencję po zabiegu.

W zakres usług gabinetu stomatologicznego wchodzi nie tylko leczenie zębów, ale także ich wybielanie i piaskowanie. Regularne usuwanie kamienia nazębnego pomaga w utrzymaniu pięknego uśmiechu, a wybielanie ich w gabinecie pozwala nadać zębom olśniewający biały kolor, niczym z legendarnego hollywoodzkiego uśmiechu.

Nasz gabinet stomatologiczny (Katowice) oferuje także biżuterię nazębną, dla osób, które chcą urozmaicić nieco wygląd swoich zębów. Sprawdź, jak wiele może Ci zaoferować stomatologia!

Poprzez zastosowanie komputerowych metod diagnostycznych leczenie zębów odbywa się w sposób praktycznie bezbolesny, natomiast wykrycie wszelkich zmian następuję na wczesnym etapie co zapobiega dalszemu rozwojowi choroby.

Nasi stomatolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Nieustannie kształcą się i rozwijają uczestnicząc w konferencjach, sympozjach i innych wydarzeniach propagujących najnowsze osiągnięcia w rozwoju stomatologii.

Dla Państwa wygody

Zdajemy sobie sprawę z tego jak stresująca dla niektórych z Państwa jest wizyta stomatologiczna.
Aby umilić Państwu czas oczekiwaniu na zabieg dentystyczny przygotowaliśmy szereg udogodnień.

darmowe Wi-Fi

telewizja

i

prasa i książki

klimatyzowane wnętrza

Umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy na konsultację stomatologiczne do naszych gabinetów w Katowicach i Sosnowcu.
Podczas wizyty przeprowadzimy pełną diagnostykę dentystyczną oraz przygotujemy indywidualny plan leczenia.

katowice

NZOZ Udente
ul. Powstańców 37
40-038 Katowice
woj. śląskie

NIP: 6443091424

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

ruda śląska

NZOZ Udente
ul. Norwida 26/3
41-700 Ruda śląska
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

sosnowiec

NZOZ Udente
ul. Gen. Józefa Hallera 4
41-214 Sosnowiec
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14