Korony i mosty zębowe Ruda Śląska

Uśmiech to nasza wizytówka. Zdrowe i piękne zęby nie tylko dodają pewności siebie, ale przede wszystkim odpowiadają za dobrą kondycję zgryzu. Braki w uzębieniu mogą spowodować, że nie będzie on w zadowalającym stopniu spełniał swoich funkcji. Protetyka stwarza możliwości korekcji uszkodzonych zębów.

Korony i mosty zębowe – Ruda Śląska. Dlaczego warto je rozważyć?

W ofercie naszego gabinetu stomatologicznego w Rudzie Śląskiej znajduje się usługa wykonywania koron i mostów zębowych. Stanowią one propozycję dla osób, które chcą poprawić wygląd swojego uzębienia, a jednocześnie zwiększyć funkcjonalność narządu żucia. Korony zębowe są tańszą alternatywą dla popularnych implantów. Korona zębowa całkowicie zakrywa uszkodzony ząb, dzięki czemu nie tylko poprawia estetykę uśmiechu, ale przede wszystkim zabezpiecza zgryz przed dalszymi uszkodzeniami.

Rozwiązaniem w przypadku większych ubytków w uzębieniu, np. braku kilku zębów, są mosty zębowe. To rodzaj protetycznego uzupełnienia, osadzonego na zębach filarowych. W praktyce most zębowy wygląda jak kilka połączonych ze sobą koron. Mosty zakłada się na stałe poprzez cementowanie, przez co stanowią dobrą alternatywę dla mniej wygodnych protez tymczasowych. Rozwiązania w postaci koron i mostów zębowych są bezpieczne, a przy tym wygodne i estetyczne.

Umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy na konsultację stomatologiczne do naszych gabinetów w Katowicach i Sosnowcu.
Podczas wizyty przeprowadzimy pełną diagnostykę dentystyczną oraz przygotujemy indywidualny plan leczenia.

katowice

NZOZ Udente
ul. Powstańców 37
40-038 Katowice
woj. śląskie

NIP: 6443091424

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

ruda śląska

NZOZ Udente
ul. Norwida 26/3
41-700 Ruda śląska
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14

 

sosnowiec

NZOZ Udente
ul. Gen. Józefa Hallera 4
41-214 Sosnowiec
woj. śląskie

 

Zapraszamy:
Pn.-Pt. 8-20
Sobota 9-14